top of page
foto-advokat-nepovnolitnih.jpg

АДВОКАТ НЕПОВНОЛІТНІХ

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО МЕЛЬНИКА ФЕДОРА

      Питання захисту прав неповнолітніх в Україні  на даний час є досить актуальним. Адже останніми роками почастішали випадки порушення цих прав.  Це різного роду фізичне чи психічне насилля вдома з боку батьків або родичів, у школі – вчителів та учнів. До того ж, неповнолітні можуть стати свідками певного злочину або й, безпосередньо учасниками.

      Кожен із конкретних випадків вимагає кваліфікованої допомоги у захисті прав неповнолітнього, оскільки юридичні тонкощі кожної із справ можуть як допомогти у вирішенні, так  і нашкодити. Проблема у тому, що тут неповнолітній стикнеться із системою правосуддя, а також із досудовим та судовим процесом.

БУЛІНГ В ШКОЛІ

    Частішають звернення батьків та опікунів на порушення прав неповнолітніх у школі: відверте приниження, цькування та залякування. Відомо, що захист прав неповнолітніх у школі повинна забезпечувати її дирекція. Проте в останні роки близько 70%  дітей 5-11 класів стикалися з агресивною та протиправною поведінкою і з них третина стали жертвами боулінгу. З 19 січня 2019 року в Україні  почав діяти Закон, який передбачає відповідальність за булінг.

         Тому у звичну практику входить захист прав неповнолітнього у суді.

АДВОКАТ ПО КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ НЕПОВНОЛІТНІХ

         Особливо складним є процес кримінального провадження, з яким підліток зустрічається вперше. Він часто немає уявлення як поводити себе із працівниками поліції і що варто роботи у складній ситуації. А тому захист неповнолітніх у кримінальному процесі набуває особливого значення.

         Повнота досудового розслідування та його належність стане основою для виграшу справи.  І щоб не втрачати дорогоцінний час, обов’язково потрібно звернутися до адвоката по кримінальних справах неповнолітніх. До того ж, якщо немає можливості залучити до справи приватного адвоката, неодмінно потрібно скористатися послугами державного.

ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО ЗАХИСТУ НЕПОВНОЛІТНІХ 

      Якщо ви шукаєте кваліфіковану правову допомогу для своєї дитини, то Адвокатське бюро Федора Мельника надасть послуги:

  • по захисту неповнолітніх  у кримінальному провадженні;

  • встановленні опіки та усиновленні;

  • у справах пов’язаних із насиллям та булінгом.

bottom of page