top of page
advokat-po-trudovym-sporam.jpg

АДВОКАТ ПО ТРУДОВИХ СПОРАХ

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО МЕЛЬНИКА ФЕДОРА

      Трудова діяльність людини – основа її добробуту. Проте це не лише отримані кошти, а й відпустки, стаж, певні соціальні гарантії. А тому, під час влаштування на роботу та звільнення з неї, потрібно з розумінням законодавства вичитувати трудові угоди, звертати увагу на неточності та розбіжності. А в разі незрозумілої ситуації, звертатися за послугами до адвоката по трудовому праву.

      Чому це так важливо? Усім відомо, що незнання своїх прав, помилки у трудових угодах, невірно нараховані соціальні виплати призводять до скорочення стажу роботи і, відповідно, до зменшення суми отриманої пенсії та відсутності певних соціальних гарантій.

     Щоб не опинитися у скрутній ситуації перед оформленням пенсії, варто звернутися до адвоката і з пенсійних справ. Саме він зможе у короткий термін владнати юридичну колізію. Тут особливим чинником є саме час, адже після вступу в силу Кодексу адміністративного судочинства України, термін розгляду соціальної суперечки становить лише півроку.

НЕЗАКОННІ ДІЇ З БОКУ РОБОТОДАВЦЯ

     Також основні права працівників повсякчас порушуються в багатьох аспектах трудової діяльності через незаконні дії  керівництва: працівнику після звільнення можуть «забути» виплатити вихідну допомогу, а інколи і заробітну платню.

     При незаконному звільненні або переведенні на іншу посаду під час декретної відпустки варто також звернутись до адвоката по трудовим спорам.

     При отриманні травм робітником, через небезпечні умови праці, адвокат допоможе  відшкодувати збитки, отримані під час лікування, втраті заробітку, інвалідності, ще й отримати моральну компенсацію.

ПОСЛУГИ АДВОКАТІВ В ТРУДОВИХ СПОРАХ

Адвокатського бюро Мельника Федора надає допомогу у вирішенні будь-яких трудових спорів:

  • невиплаті заробітної плати або  вихідної допомоги при звільненні,

  • у випадку травм пов’язаних із діяльністю на підприємстві,

  • при незаконному притягненню  робітника до дисциплінарної відповідальності,

  • при незаконному звільненні чи переведення на іншу посаду.

ТРУДОВЕ ПРАВО: Practices
bottom of page