top of page

АДВОКАТ ПО СІМЕЙНИХ СПРАВАХ

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО МЕЛЬНИКА ФЕДОРА

 

    Основним поняттям сімейного права є шлюб. Саме з укладенням шлюбу формуються нові стосунки зі створення сім’ї. Проте виникають і неприємні ситуації пов’язані із розірванням шлюбу, який у свою чергу, призводить до поділу майна, визначення місця де проживатимуть діти, стягнення аліментів, тощо.

  Щоб уникнути небажаних наслідків, варто звернутися за послугами до адвоката по сімейних справах. Адже, як показує практика, розлучення - не є гармонійним процесом. Виникає безліч спірних питань та розбіжностей, розібратися з якими допоможе адвокат по сімейних справах у Києві.

 

 ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА?

   Із цим питанням пов`язано досить багато міфів. Ось декілька з них:

 • адвокат не має бути молодим,

 • повинен бути високооплачуваним,

 • повинен вміти вислуховувати і співчувати.

 

      Проте, це зовсім не вірна практика.

     

      По-перше, адвокат по розлученнях далеко не психолог або зручне плече для сліз. Це спеціаліст, який уважно вислухає та допоможе спокійно, без сварок та взаємних претензій розлучитися. Адже часто заручниками ситуації стають наші діти.

    До того ж адвокат з розлучень не обов`язково повинен бути поважного віку. Молоді, але досвідчені спеціалісти, як ніхто, сповнені енергією та мотивацією: двічі перевірять кожен папірець, ретельно зберуть докази по вашій справі, знайдуть та опитають всіх свідків.

     Обираючи сімейного адвоката варто відповідально підійти до справи, адже ця людина буде працювати не лише з вами, але із вашою екс-половинкою. Тому спочатку варто вивчити сайт обраного адвоката або соціальну сторінку, перечитати відгуки, також важливо познайомитись з адвокатом на консультації, щоб визначитись наскільки  просто вам спілкуватись чи зможете Ви довіритись цій людині?

     

КОРОТКО ТА ЗРОЗУМІЛО ПРО РОЗЛУЧЕННЯ.

РОЗ`ЯСНЕННЯ ВІД СІМЕЙНОГО АДВОКАТА

 

Розірвання шлюбу між подружжям часто відбувається досить емоційно та із взаємними претензіями. Ускладнюється цей процес наявністю спільного майна та неповнолітніх дітей. А тому розлучитись можна як у РАЦСі, так і суді. В будь-якому випадку,  цей процес  вимагає чітких правових дій, а тому варто звернутися за консультацією до сімейного адвоката.

РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ У РАЦС

Розлучення  у РАЦСі  відбувається за умови подання заяви подружжям, але лише тоді, коли у них немає неповнолітніх дітей. Тут також можна розірвати шлюб, коли один із подружжя вважається безвісти зниклим або недієздатним.

Подання заяви у РАЦС можливе і без присутності одного із подружжя (за поважної причини). Проте справжність підпису на такій заяві має посвідчити нотаріус. Для початку шлюборозлучного процесу потрібно подати такі документи:

 • позовну заяву;

 • копії свідоцтв про народження дітей;

 • свідоцтво про шлюб (оригінал);

 • копію паспорту;

 • довідки про доходи батьків, у разі призначення аліментів;

 • договір щодо проживання дітей;

 • нотаріальна згода при відсутності одної із сторін на час розірвання шлюбу.

Розібратися з документами та правильно їх оформити можна і самим, але якщо є можливість і бажання спростити цю задачу, то краще звернутись до  кваліфікованого юриста по сімейним справам.

РОЗЛУЧЕННЯ ЧЕРЕЗ СУД

     Розірвання шлюбу через суд відбувається за наявності спільної заяви подружжя, або за позовом однієї із сторін. Процес розірвання шлюбу у суді більш складний ніж в РАКСі, а тому краще відразу залучити до процесу адвоката з розлучень.

     Під час судових засідань досить часто виникають спірні питання, а судовий процес може затягнутися на декілька місяців і варто заздалегідь до цього бути готовим. Маючи великий досвід подібних справ, адвокат по сімейним справам допомагає не тільки правильно оформити позовну заяву, розібратися у тонкощах поділу спільного майна, утриманні та призначенні аліментів, а і попередити можливі невірні або поспішні кроки з вашої сторони. Тому першим кроком до розлучення, неодмінно, має бути консультація у спеціаліста.

ПОСЛУГИ, ЯКІ НАДАЄ СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ В М. КИЇВ

 

 • консультація та оцінка ризиків, що можуть виникнути в процесі розлучення;

 • узгодження дій між подружжям та проведення перемовин;

 • підготовка документів та позовної заяви та участь в судовому процесі розірвання шлюбу;

 • підготовка документів, які потрібні для розірвання шлюбу у РАЦСі.

 

     Кваліфіковані спеціалісти адвокатського бюро Мельника Федора можуть забезпечити не тільки професійне ведення вашої справи в суді, а і допомогти в перемовинах з вашим партнером і  таким чином прийти до конструктивного діалогу. Бо складнощі і непорозуміння часто виникають через емоційний чинник, який зникає при розмові з адвокатом і домовитись мирно стає набагато простіше.

    Отже, якщо ви вирішили розлучитись, зверніться  до нашого бюро. Тут вам завжди допоможе команда справжніх професіоналів та однодумців. Ми захистимо Ваші інтереси та здоровий емоційний стан.

СІМЕЙНЕ ПРАВО: Practices
РОЗЛУЧЕННЯ
bottom of page