top of page
advokat-po-spadkovym-spravam.jpg

АДВОКАТ ПО СПАДКОВИМ СПРАВАМ

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО МЕЛЬНИКА ФЕДОРА

     Спадкування є одним із найважчих процесів.

    По перше, він завжди пов'язаний з втратою близької людини, а по друге, має безліч нюансів, в яких часто особі без юридичної підготовки важко розібратися. І найкращим рішенням по вирішенню питань з спадкування є  звернення до адвоката з спадкових справ в м. Києві.

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРИ ЗВЕРНЕННІ ДО АДВОКАТА?

     Отже, українське законодавство передбачає два види спадкування: за заповітом або за законом.

     Заповіт – це письмовий правовий документ, у якому певна особа розпоряджається своїм майном на випадок смерті. До того ж, при складанні або відкритті заповіту варто також скористатись послугами адвоката по спадкуванню.  При цьому слід зазначити, що спадкодавець має право розподілити майно між кількома родичами або ж особами, що не мають спорідненості з спадкодавцем. У разі відсутності такого документу, спадкування відбуватиметься за законом.

     Проте, у випадку коли заповіт визнається недійсним, або спадкоємці відмовилися від спадкування, або ж у заповіді не повністю визначений розмір спадку можуть виникнути досить конфліктні ситуації, які точно не вирішити без адвоката по спадковим справам.

    Адже, спадкування як у вищезазначених ситуаціях, так і за законом, відбуватиметься у черговості, яка зазначена у цивільному законодавстві.

    Усього є шість таких черг, у яких перебувають не лише родичі померлого. Проте мало, хто знає, як без порушень скласти позовну заяву та визначити певну частку майна для спадку. 

    То ж, у випадку смерті близької людини консультація адвоката по спадкуванню – це не корисливість чи розкіш, а необхідна процедура, адже він не лише візьме на себе кваліфіковану правову допомогу, а й повністю забезпечить оформлення усіх потрібних документів в такий і так для Вас тяжкий час.

    Отже, якщо вам потрібні послуги адвокатів по спадковим справам в м. Києві та Київському регіоні ( міста - Бровари, Бориспіль, Вишгород, Вишневе, Ірпінь, Обухів, Нова Українка)  наше адвокатське бюро надасть вам вчасну та кваліфіковану допомогу.

ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО СПАДКОВИМ СПРАВАМ

·   Визнати  заповіт недійсним.

·   Відновити строки вступу в спадщину.

·   Визнати або встановити право на обов’язкову частку у спадщині.

·   Вирішити суперечки між спадкоємцями.

·   Відкрити спадщину.

·   Захистити ваші  інтереси у суді.

·   Оскаржити  рішення та дій нотаріуса при оформленні спадку.

·   Оформити або оскаржити заповіт.

·   Поділити майно.

·   Позбавити права на спадкування.

·   Поновити строки прийняття спадку.

 

 

Замовити послуги адвоката по спадковій справі та узгодити ціни можна особисто відвідавши наш офіс, попередньо  домовившись за телефоном, або заповнити форму зв`язку для отримання безкоштовної консультації по телефону.

СПАДКОВЕ ПРАВО: Practices
bottom of page