top of page
Послуги: кримінальні справи

ПРЕДСТАВНИК СВІДКА

ПРЕДСТАВНИК ПОТЕРПІЛОГО

АДВОКАТ ПІДОЗРЮВАНОГО ОБВИНУВАЧЕНОГО

АДВОКАТ НЕПОВНОЛІТНЬОГО

УЧАСТЬ АДВОКАТА ПРИ ОБШУКАХ

СЛУЖБОВІ ЗЛОЧИНИ

Послуги: цивільні справи

СІМЕЙНЕ ПРАВО

СПАДКОВЕ ПРАВО

ТРУДОВЕ ПРАВО

МАЙНОВЕ ПРАВО

ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО

СПРОЩЕНЕ ПРОВАДЖЕННЯ

ПОСЛУГИ АДВОКАТА

ПРЕДСТАВНИЦТВО  ТА ЗАХИСТ У СПРАВАХ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ ТА КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

Послуги: Адвокат по дтп

АДМІНІСТРАТИВНІ СПРАВИ ПО ДТП

КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ ПО ДТП

СТРАХОВІ СПОРИ ДТП

ЕКСПЕРТИЗИ

ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ ПІСЛЯ ДТП

КОМПЕНСАЦІЯ ПРИ ВТРАТІ ГОДУВАЛЬНИКА 

Послуги: Адвокат-онлайн
advokat-online

КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА ОНЛАЙН

ТРИВАЛІСТЬ - 30 ХВ

ОБ`ЄМ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ - ДО 5 СТОРІНОК

ВАРТІСТЬ - 500 ГРН

Юридичні послуги від адвокатського бюро Федора Мельника в Києві – це допомога досвідчених спеціалістів у складних ситуаціях в різних сферах життя. Від сімейних спорів і ДТП до кримінальних справ, від проблем з реєстрацією ФОПів до банкрутства юридичних осіб – ми проводимо консультації та забезпечуємо вирішення правових питань у Києві та Київській області. Послуги надаються відповідно до Закону України «Про адвокатську діяльність і адвокатуру».

АДВОКАТИ КИЄВА ТА СПЕКТР ПОСЛУГ

Спектр наших послуг є вичерпним для надання кваліфікованої допомоги та супроводу в напрямках цивільного, адміністративного, господарського, трудового, сімейного, земельного та житлового права. Досвідчені фахівці працюють зі справами різної складності. Це дає можливість бачити важливі нюанси та деталі, які здатні вплинути на правовий розвиток подій в суді чи інших інстанціях. Ваш юридичний захист – наша головна задача.

ПОСЛУГИ ЦИВІЛЬНОГО ПРАВОЗАХИСТУ

Сфера цивільного права – великий пласт майнових та немайнових правовідносин. У них щодня приймають участь громадяни, компанії та різні організації. Адвокати з цивільних справ в Києві та Київській області працюють як з фізичними, так і юридичними особами. Конфлікти, непорозуміння, відстоювання інтересів та свобод – все це є причинами звернутись за кваліфікованою допомогою. Чим раніше це зробити, тим більше шансів на врегулювання справи до моменту винесення судового вирішення. Які саме можуть знадобитись послуги адвоката в Києві по цивільним справам, залежить від факторів виникнення суперечки. Задача адвоката виявити їх, опрацювати відповідно із законодавчими документами та знайти ефективні рішення для клієнта. Адвокати нашого бюро працюють із:

 

 • майновими, житловими та спадковими суперечками;

 • сімейними спорами;

 • питаннями щодо захисту прав споживачів;

 • порушеннями прав споживачів;

 • питаннями з трудових відносин і ін.

КРИМІНАЛЬНИЙ ПРАВОЗАХИСТ

Правова підтримка адвоката у Києві в  кримінальних справах – без цього не обійтись, якщо є ризик відкриття провадження або воно вже є. Потерпілі, обвинувачені, підозрювані, засуджені – кожна з цих категорій людей потребує захисту. Якщо ви стали учасником кримінальних подій чи маєте відношення до правопорушення, з самого початку треба заручитись підтримкою хорошого адвоката. Час грає не на вашу користь, тому не зволікайте. Біля 30% людей саме тому програють судові справи та отримують несправедливо жорстокі покарання. Причина – відсутність своєчасного адвокатського супроводу. Ми знаємо, наскільки звинувачені чи підозрювані люди є уразливими перед правоохоронними органами та судочинною системою, тому робимо все необхідне для захисту прав своїх клієнтів на всіх етапах кримінального провадження щодо:

 

АДВОКАТ КИЇВ: ВИРІШЕННЯ ГОСПОДАРСЬКИХ СПОРІВ

В господарському праві задача адвоката полягає у наданні юридичної допомоги у спорах, які виникли між юридичними особами, підприємцями та іншими суб’єктами господарської діяльності. Фахівці готові захищати клієнтські інтереси при будь-яких обставинах виникнення спорів. При необхідності ми здійснюємо представництво в Господарському суді та арбітражі. Послуги адвоката в цій галузі права:

 

 • аналіз, складання та подання процесуальних документів;

 • врегулювання спорів на досудовому етапі;

 • стягнення у судовому порядку боргів за договорами;

 • складання усіх видів господарських документів та аналіз існуючих (угоди, договори, контракти) і ін.

ПРАВОВА ДОПОМОГА ПРИ ДТП

Кожного дня тисячі водіїв потрапляють у ДТП. Порушення правил дорожнього руху чи випадковість, невдалий збіг обставин – кожен випадок особливий з правової точки зору.  Кожен водій знає, наскільки емоційно сприймаються аварійні ситуації. Особливо, коли завдано матеріальних збитків та є загиблі.

 

Хороший адвокат в Києві та його присутність на місці події є запорукою фахового супроводу справи з самого початку, коли кожне слово в поліцейському протоколі може стати причиною неправильного трактування обставин. Ми працюємо зі справами по ДТП на різних етапах їх ведення, але найкраще для кожного клієнта отримати фахову допомогу та захист з самого початку.

 

При екстреному виклику в Києві адвокат оперативно виїжджає на місце аварії для аналізу ситуації та проводить збір даних щодо ДТП. Представництво у суді, участь в слідчих діях, проведенні експертиз, допомога в отриманні страхових компенсацій - ми надаємо всі необхідні послуги щодо ведення справ по лінії дорожньо-транспортних пригод як в кримінальних справах, так і  при адміністративних правопорушеннях.

ПОСЛУГИ ОНЛАЙН АДВОКАТА

Наші досвідчені правозахисники проводять консультації з  різних юридичних питань в режимі онлайн. Це робить послуги адвоката доступними для кожного громадянина України. Ви отримуєте фахові відповіді на питання у зручний для вас час без необхідності відвідування офісу.

Це не просто телефонна розмова з адвокатом, яку пропонують деякі юристи безкоштовно. Це повноцінна професійна консультація адвоката по суті, з попереднім вивченням документів, які Ви надсилаєте нам на електронну пошту, бажано заздалегідь.  

  Крім цього консультація адвоката онлайн має суттєві переваги. Вони наступні:

 

 • Доступність. Вартість консультації нижча, ніж класична в офісному режимі і складає всього 500грн з вивченням документів (до 5 сторінок) і тривалістю до 30хв.

 • Зручність. Ви узгоджуєте зручну  дату і час (навіть пізній) та спосіб зв’язку (Skype, Viber, WatsApp, просто телефоном).

 • Економія часу. Для того, щоб отримати консультацію адвоката в Київ  їхати необов'язково. Це зручно не тільки для громадян інших областей , а й мешканців столиці, які оминають транспортні затори в Києві.

 • Терміновість. Коли терміново потрібна консультація адвоката чи юриста, найшвидше її отримати в режимі онлайн, так як робочий графік адвоката може бути розписаний на тижні вперед.

 

Адвокатське бюро Федора Мельника в Києві – це ваш надійний правовий захист у різних сферах життя. Які саме знадобляться послуги для ведення справи, залежить від різних факторів. Для їх визначення потрібно пройти консультацію. Приватний адвокат в Києві та Київській області дасть відповіді на всі питання. Ми працюємо для вас, щоб в будь-якій ситуації ви мали фаховий юридичний захист. Якщо вам потрібна допомога, подзвоніть нам за номером +38 093 571 05 15 або заповніть форму і ми Вам перетелефонуємо.

bottom of page