top of page

ВАРТІСТЬ АДВОКАТСЬКИХ ПОСЛУГ

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО МЕЛЬНИКА ФЕДОРА

Верх сторінки Оплата

КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА ПО ТЕЛЕФОНУ

 При заповненні форми зв`язку наші юристи зателефонують Вам і проконсультують
 безкоштовно в телефонному режимі.

КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА ОНЛАЙН

Тривалість - 30 хв
Вивчення документів - до 5 сторінок
Вартість - 500 грн

ОЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА

Вартість первинної консультації - 700 грн

ФІКСОВАНА ЦІНА НА ПОСЛУГИ АДВОКАТА

Сума оплати фіксується в угоді і оплачується згідно графіку оплат.

АБОНЕНТСЬКА ПЛАТА

Дана форма оплати, перш за все, зручна для корпоративних клієнтів.

Прайс
Прайс по цивільним

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ АДВОКАТА  2020

Тисячі людей щодня стикаються з професійними, адміністративними, кримінальними та іншими категоріями проблем. Вони потребують юридичного супроводу та правового захисту.

 

 На вартість послуг адвоката впливають фактори ступеню складності справи, витрати часу на її ведення та необхідність залучення інших спеціалістів. Кожен випадок унікальний і вимагає індивідуального підходу. Не буває двох однакових справ. Важелями ціноутворення є також кваліфікація адвоката та терміновість виконання роботи. Які ціни на адвокатські послуги будуть встановлені, які будуть її складові, можна дізнатись на консультації перед остаточним вирішенням щодо співпраці.

ЦІНОУТВОРЕННЯ НА ПОСЛУГИ

Кваліфікований спеціаліст у своїй справі ніколи не буде низько оцінювати свої послуги. Це є нормальний стан речей з огляду на компетентність та досвід. Часто можна побачити досить великі розбіжності на вартість адвокатських послуг між універсальними правозахисниками та адвокатськими бюро. Не треба дивуватись, адже в будь-якій сфері є діапазон з верхньою та нижньою межею.

 

Знати закони, вміти застосовувати їх та шукати в них слабкі місця – лише половина справи. Це не просто технічний процес, де можна назвати номери актів, рядки в абзацах та виграти справу. В більшості випадків потрібно мати: широкий кругозір, аналітичне мислення, вміти передбачати дії опонентів, які аргументи вони будуть висувати, реакцію судді і ін. В результаті, скільки коштує консультація адвоката та його подальші послуги, залежить від сукупності багатьох факторів.

 

Не завжди низькі чи високі ціни на послуги адвоката є виправданими та гарантують їх якість. Так, ви можете зекономити або переплатити, але очікуваного результату не отримати. Акцент має бути на репутації та досвіді. Хороший спеціаліст працює не на випередження часу з максимально можливою фінансовою винагородою. Він націлений на досягнення результату. Репутація надалі забезпечить йому затребуваність на ринку юридичних послуг.

ЦІНИ НА АДВОКАТСЬКІ ПОСЛУГИ: ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ

На питання, скільки коштує консультація юриста чи адвоката отримати відповідь просто. Достатньо ознайомитись із прайсом або зателефонувати для отримання інформації. Встановлені цифри не є довільними. Вони є узагальненням витрат на ведення справ, затрачений час та супутні послуги. На адвокатські послуги ціни також залежать від вартості судового позову. В цьому випадку гонорар може становити від 5 до 30%.

 

Зверніть також увагу на різновид форм оплати послуг. В залежності від обраного типу з клієнтом заключається договір, де прописуються деталі. Можуть  бути такі:

 • погодинна оплата послуг;

 • фіксована ціна за комплексне ведення справи або за окремі слідчі дії;

 • абонентська плата (клієнти – юридичні особи та ФОПи).

ПЕРЕВАГИ НАШОГО БЮРО

Фізичні та юридичні особи мають знати переваги співпраці з адвокатським бюро для визначення пріоритетів у співпраці. Правовий захист у справах різної спеціалізації має особливості, які потребують ґрунтовного опрацювання. Дивіться на це об’єктивно.

Адвокат загального профілю фізично не може працювати на однаковому рівні з економічними, податковими, кримінальними, цивільними та іншими напрямками. Це питання вже вузької спеціалізації. Адвокатське бюро має в штаті фахівців різних напрямків, що і є перевагою для співпраці. При необхідності залучаються експерти, наукові співробітники, адвокати та юристи з господарського та інтелектуального права. Є можливість розглядати складні справи комплексно в межах однієї організації. На юридичні послуги ціни відображені в прайсі бюро. Загалом, переваги з професійними адвокатами полягають у наступному:

 

 • право збирати інформацію для доказової бази;

 • право відвідувати місця утримання під вартою та позбавлення волі;

 • повний об’єм повноважень при участі в кримінальних справах;

 • тайна адвоката, яка не дає право його допитувати;

 • захист всіх довірених клієнтом документів без можливості їх вилучення без згоди.

 

Якщо є певна правова проблема, її треба вирішувати без втрати часу. Чим довше очікувати її самостійного усунення, тим складніше може стати справа з точки зору приєднання нових фактів, доказів, фігурантів. Закономірно, що на послуги адвоката ціна збільшиться.

 

Окрім того, фахівець завжди бачить те, чого може не бачити і не знати обвинувачений чи постраждалий. Приклад можна навести за участю банку. Певним громадянином було взято кредит. З огляду на об’єктивні причини (втрата роботи, погіршення здоров’я) його не получилось виплатити. Стали нараховувати пеню. Банк подає в суд на громадянина для стягнення заборгованості та штрафу. До справи підключається правозахисник, вивчає договір і знаходить, що строк позивної давності закінчився декілька місяців назад. Це означає, що банк не має більше права стягнути заборгованість в примусовому порядку. Тому, скільки коштують послуги адвоката є питанням другорядним порівняно з отриманою вигодою та вдало закритою справою у суді. І це лише один приклад, а таких є безліч.

ЯК ОБРАТИ КОМПЕТЕНТНОГО АДВОКАТА

«Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму» - коли треба обрати адвоката, варто діяти від протилежного. Звичайно, дрес-код ніхто не відміняв, але підкреслювати статусність не варто. Компетентність апріорі не може бути нею заміщена. Професійний адвокат по цивільним справам чи з іншою спеціалізацією – це той важливий момент, про який вже було сказано. Вартість послуг адвоката – важливе питання, але не найголовніше. Хороший фахівець має мати вибрану категорію, в якій він зможе проявити правозахисний хист, працювати над підвищенням кваліфікації, відслідковувати часті зміни в законодавстві та забезпечувати виконання поставлених задач.

 

Встановлена вартість послуг адвоката у кримінальній справі, цивільній чи адміністративній є справедливою винагородою за роботу. Якщо перед вами стоїть задача вибору, зверніть увагу на наступні поради:

 

 • Мовлення. Саме хороший фахівець вміє розмовляти зрозумілою та простою мовою, а не лише складними юридичними термінами та конструкціями.

 • Тривалість роботи на одному місці. Якщо спеціаліст часто мігрував з одної компанії до іншої, варто замислитись над причинами.

 • Відданість роботи. Справжній професіонал віддається максимально довіреній справі, оскільки несе відповідальність за результат.

 • Відгуки. Не соромтесь пошукати відгуки або поспілкуватись, звичайно, з дозволу з попередніми клієнтами.

 • Досвід. За роки праці у діючого фахівця сформовані не тільки ціни на юридичні послуги, але і є безліч прикладів виграних справ. Спитайте портфоліо – підбірку з прикладами.

ДОСЯГНЕННЯ БЮРО ФЕДОРА МЕЛЬНИКА

Досвідчений адвокат по кримінальним справам, з інтелектуального, господарського, сімейного чи майнового права – ефективна правова допомога. Юридичний супровід варто розпочинати з моменту виникнення інциденту, який потенційно тягне за собою судові розгляди. Враховуючи сьогоденні реалії, мати в записнику контакт перевіреного правозахисника та знати, скільки коштує консультація юриста певного напрямку життєво необхідна річ.

 

Адвокатське бюро Федора Мельника за час ведення професійної діяльності має близько 90% позитивних рішень у  вирішенні справ у судах першої інстанції. а також у Апеляційному та Верховному судах. Ухвали були на користь підзахисних осіб. На послуги адвоката ціни погоджуються до підписання договору. Завдяки старанням наших фахівців підзахисні отримали очікуваний результат, наприклад:

 • звільнення від кримінальної відповідальності;

 • визнання невинуватими;

 • закриття справ щодо адміністративних правопорушень у зв’язку з відсутністю в діях особи адміністративного правопорушення;

 • отримання відшкодування розміром до 1,5 млн грн потерпілими на оплату лікування та реабілітацію;

 • примусово в судовому порядку призначені виплати аліментів;

 • захищено право працівників на отримання вихідної допомоги після звільнення і ін.

Якщо ви стали учасником кримінального провадження, не знаєте нюансів розлучення та розподілу майна, потребуєте представництва інтересів в податковому органі, є ризик обшуку житла, вашого підприємства чи офіса, звертайтесь до адвокатського бюро Мельника Федора. Подзвоніть, щоб дізнатись детальніше, скільки коштує консультація юриста або ознайомтесь попередньо із офіційним прайсом.

 

На вартість юридичних послуг 2020 впливають різні чинники. Ми працюємо прозоро, дбаємо про репутацію адвокатського бюро та детально обговорюємо всі робочі моменти. Якщо при розгляді справи були додаткові витрати на держмито, проведення експертиз, судових зборів, поштових послуг, відрядження, це відшкодовується клієнтом окремо.

 

На юридичні послуги ціна в адвокатському бюро Мельника Федора може бути фіксована, погодинна або у вигляді абонентської плати для корпоративних клієнтів. Ми прагнемо зробити співпрацю зручною для кожної сторони.

Зверніть увагу, що на телефонну консультацію адвоката ціна відсутня, послуга надається безкоштовно при заповненні  форми на сайті. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

bottom of page