top of page
advokat-kiev-Melnyk-Fedir.jpg

ПРО НАС

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО МЕЛЬНИКА ФЕДОРА

Мельник  Федір Вікторович – провідний адвокат і керуючий нашого Адвокатського бюро, з десятирічним стажем адвокатської діяльності.

Але його юридична практика почалась ще з 2003 року, з роботи на посаді слідчого в МВС України. Одним з основних напрямків його роботи було розслідування кримінальних справ, пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами.

В 2009 року він звільнився з органів МВСУ і в цьому ж році успішно склав кваліфікаційний іспит для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні.Номер і дату видачі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю адвоката Мельника Федора Вікторовича можна перевірити на сайті Національної асоціації адвокатів України (НААУ) за посиланням. (Посилання 1).

В 2018 році став засновником та керуючим Адвокатського бюро Мельника Федора.

Зі сферами діяльності нашого бюро можна ознайомитись на Головній сторінці нашого сайту.

 За необхідності (зокрема в сфері інтелектуального, господарського права) бюро залучає додаткових адвокатів та юристів, експертних та наукових співробітників.

Великий практичний досвід Федора Вікторовича, як зі сторони обвинувачення, так і сторони захисту дає можливість розробити найкращу стратегію захисту, спрогнозувати можливий розвиток справи і шляхи уникнення небажаних ситуацій. Що в свою чергу допомогає отримати кращі результати в досудовому розгляді справи, а також судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій. 

Ознайомитись детально з деякими рішеннями по наших справах можна на сайті Єдиного судового реєстру за посиланнями на сторінці  (Посилання 2).

В підсумку хочемо зауважити, що безвихідних ситуацій не буває і наслідки зазвичай можна відвернути або максимально мінімізувати. Але для цього Вам необхідно не зволікати і звернутись до спеціалістів  Адвокатського бюро Мельника Федора!

Про нас: About
bottom of page