top of page
деловая встреча

АДВОКАТ ПО ЦИВІЛЬНИМ СПРАВАМ

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО МЕЛЬНИКА ФЕДОРА

Wave

СІМЕЙНЕ ПРАВО

Wave

СПАДКОВЕ ПРАВО

Wave

ТРУДОВЕ ПРАВО

Wave

МАЙНОВЕ ПРАВО

Wave

ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО

Wave

СПРОЩЕНЕ ПРОВАДЖЕННЯ

 

    Цивільне законодавство охоплює усі майнові та немайнові суспільні відносини. Саме в цій галузі виникає безліч порушень, що стосуються захисту соціальних прав, проблемних питань в сімейних справах та майнових. Сюди також відносяться справи по спадкуванню, земельні спори та різного роду трудові спори. Кожен із них має свою юридичну специфіку і передбачає професійне знання цивільного права.

     Такі спори торкаються майже кожного з нас в повсякденному житті і не завжди ми можемо самостійно оцінити та вирішити дану проблему, адже не вистачає ані спеціальних правових знань, ані досвіду. Найефективніший спосіб забезпечити захист своїх прав – це скористатись послугами адвоката з цивільних справ в Києві.

 ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАШИМ БЮРО

  •     Практикуючі адвокати нашого бюро мають великий досвід роботи в різних галузях права. Як відомо, широкоформатних висококласних спеціалістів майже не буває, тому спеціалізація адвоката вкрай важлива.

  •    По одній справі ми можемо залучати одночасно декілька вузькоспеціалізованих фахівців, адже деякі із цивільних справ тісно переплітаються з кримінальними, тому вкрай важливо, щоб вашу справу вів не просто юрист по цивільним справам, а саме адвокат, бо тільки так ви маєте гарантії щодо захисту інформації та збереження таємниці.

  •     До того ж, саме послуги адвоката по цивільним справам  відшкодовуються у разі позитивного рішення іншою стороною.

  •    Наші адвокати проводять аналіз рішення у цивільній справі і можуть оскаржити рішення чи подати інший позов, який буде перешкоджати виконанню цього.

  •    Досвід роботи наших юристів дозволяє часто вирішувати цивільні спори навіть не звертаючись до суду, так як суд – це не єдиний засіб досягти мети і захистити права клієнта, особливо в сімейних справах.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ АДВОКАТА У ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

    Оплата праці адвоката за участь у цивільній справі здійснюється на основі підписаного договору та згідно обраної форми оплати і залежить від багатьох факторів та визначається в кожному випадку індивідуально. Як правило, це залежить від специфіки самого питання, часу та дій необхідних для його вирішення.  Ознайомитись з орієнтовним прайсом можна на сторінці "ОПЛАТА".

   Адвокатське бюро Мельника Федора надає кваліфіковану юридичну консультацію, забезпечує досудовий супровід та представництво у суді.

     Запрошуємо до співпраці та гарантуємо надійний захист!

bottom of page