top of page
advokat-po-dtp-vyiezd-na-mesto-dtp_edite

АДВОКАТ ПО ДТП КИЇВ

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО МЕЛЬНИКА ФЕДОРА

Glass Buildings
Glass Buildings
Glass Buildings

Враховуючи велику кількість доріг у Києві, їх завантаженість та рівень культури окремих водіїв, виникає велика ймовірність стати учасником ДТП. Не обов’язково це має статися з вашої вини, але проблем все одно не оминути.

І, якщо ж все таки дорожньо-транспортна пригода сталась, потрібно не гаяти часу, пускаючи справу на самотік: типу «поліція і страхова самі розберуться, хто винен, а хто - ні». Адже найчастіше у стресовій ситуації людина схильна приймати неправильні рішення, може не звернути увагу на неточності або і помилки в складанні протоколу поліцією, до того ж без спеціальних знань учасник пригоди не зможе правильно оцінити отримані збитки, зібрати необхідну інформацію і, як наслідок, ускладнити ситуацію в подальшому.

ХТО ТАКИЙ АВТОАДВОКАТ?

       Адвокатське бюро Мельника Федора спеціалізується на вирішенні складних питань пов’язаних з ДТП в Києві та Київській області.

      Безперервна практична діяльність керуючого адвоката бюро дозволила сформувати цілу низку напрацювань  по захисту та в представництві інтересів учасників руху при дорожньо-транспортних пригодах (водіїв, пасажирів, пішоходів). Адже кожна справа вимагає індивідуального підходу та участі адвоката на всіх етапах розгляду справи:

 • при оформленні місця аварії (збір і фіксація важливої слідової інформації з місця ДТП)

 • пошук та опитування свідків;

 • участь в слідчих діях: допитах (з акцентом на технічну спроможність показів водія)  та відтворення дорожньо-транспортної пригоди,

 • залученні незалежних експертів в галузі автотехнічної експертизи, розуміння схем та правильна постановка питань експертам, з метою використання висновків експертизи в суді як доказів. Щоб висновки експертизи були беззаперечним доказом на стороні захисту та не трактувались двозначно.

 • участь автоадвоката в судах м. Києва та області: необхідно професійно володіти практикою допиту учасників судового процесу (свідків та потерпілих) , оскільки, з моменту аварії і до судового розгляду часто проходить від пів року і більше. 

 • на допитах адвокат по ДТП має ставити такі запитання, на які сам знає відповідь.  

 

      А тому, найкращий автоадвокат в м.Київ – це такий адвокат, який має достатній практичний досвід роботи в слідстві міста Києва, реально приймав участь в оформленні та розслідуванні кримінальних справ по дорожньо-транспортним пригодам, володіє гарними знаннями в  фізиці, математиці, металознавстві та спеціальними знаннями щодо транспортних засобів.

ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО ДТП В КИЄВІ

    Як ви вже зрозуміли, правильно оцінити ситуацію на місці та вчасно і грамотно надати консультацію при оформленні перших документів зможе адвокат, який спеціалізується саме по ДТП.

 

     Основний перелік послуг автоадвоката: 

 

 • виїзд автоадвоката на місце аварії, консультація та участь в оформленні місця ДТП, протоколів і схем;

 • встановлення свідків пригоди,

 • збір доказів,

 • ознайомлення з матеріалами справи на стадії досудового розслідування;

 • подання клопотань;

 • призначення експертиз: трасологічних, хімічних, технічних, медичних та ін.

 • написання адвокатських запитів;

 • участь адвоката в усіх необхідних слідчих діях;

 • оскарження дій слідчих або прокурорів;

 •  участь адвоката в суді

 •  підготовка та подання цивільних позовів про відшкодування збитків.

 

     При веденні складної справи адвокат по ДТП в Києві має можливість залучити для проведення експертизи незалежних експертів з найкращих установ столиці та всієї України, що суттєво підвищує шанси завершити справу позитивним рішенням для клієнта.

   Також наші адвокати допоможуть правильно зафіксувати витрати на лікування та реабілітацію, адже це необхідно для виплат за полісом страхової компанії, або при складанні позову до суду.

ДТП З НАСТАННЯМ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

   Зовсім іншою є ситуація, коли ДТП кваліфікується як злочин. І тоді, спектр послуг автоадвоката набагато розширюється і залежить від багатьох чинників, а також того, яким в подальшому буде статус клієнта: свідок, потерпілий чи підозрюваний. Тому вартість послуг адвоката по ДТП на сайті наведена приблизно, і залежить від вищезазначених умов.

 

   Високий професійний рівень адвокатів нашого бюро дає можливість якісно вести справу від фіксації місця аварії і до розгляду справи в суді. Адже  професійний автоадвокат для досягнення бажаного результату формує лінію захисту з самого початку роботи над справою і реалізує її під час судового розгляду. Тому вкрай важливо під час першочергових слідчих дій закласти основу правильної правової позиції!

bottom of page