top of page

АДВОКАТ ПО КРИМІНАЛЬНИМ СПРАВАМ

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО МЕЛЬНИКА ФЕДОРА

Gavel_edited_edited_edited.jpg

ПРЕДСТАВНИК СВІДКА

advokat.jpg

ПРЕДСТАВНИК ПОТЕРПІЛОГО

advokat.jpg

АДВОКАТ ПІДОЗРЮВАНОГО ОБВИНУВАЧЕНОГО

advokat.jpg

АДВОКАТ ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ

advokat.jpg

УЧАСТЬ АДВОКАТА ПРИ ОБШУКАХ

advokat.jpg

АДВОКАТ У СФЕРІ СЛУЖБОВИХ ЗЛОЧИНІВ

 

    Потрапивши в ситуацію, що пов’язана з криміналом, більшість людей охоплює паніка та безпорадність. І це - найнебезпечніше, бо час, як правило, починає працювати не на вашу користь. Самостійно захиститися у такій справі майже неможливо. Тому, не гаючи часу, варто звернутися за допомогою до адвоката по кримінальним справам.

    До того ж,  у Кримінальному кодексі України чітко прописано, що саме адвокат може здійснювати захист підозрюваного, а також представляти потерпілого, гарантуючи захист конфіденційної інформації, так як закон забороняє вилучати будь-яку інформацію з адвокатських справ.

   Навіть ті, хто опинився в ролі свідка в кримінальному провадженні зовсім не усвідомлюють міру своєї компетентності та ризики в даній ситуації. Через необдумані покази або не ретельно вичитані пояснення в протоколі допиту, із свідка можна перейти у роль співучасника або підозрюваного, і це не є рідким явищем. А тому, як мінімум, варто проконсультуватися, а ще краще, під час допиту скористатися послугами адвоката у кримінальному провадженні.

НАШ ДОСВІД

    Адвокатське бюро Мельника Федора в екстрених випадках (затримання, обшук) надає допомогу вже з перших хвилин, адже  пріоритетом наших адвокатів є свобода клієнта з перших днів.

Наші  адвокати по кримінальних справах мають досвід у захисті як  підозрюваного і обвинуваченого, так і предстаництві потерпілого, свідка не тільки в Києві, а й інших містах України. Керуючий адвокатського бюро має практичний досвід у веденні слідчих дій і роботі правоохоронної системи, тому має беззаперечні переваги серед колег.

    Маючи величезний досвід роботи в кримінальних справах та доступ до широкого кола вузьконаправлених спеціалістів та експертних установ, адвокати нашого бюро мають безліч можливостей для ефективного захисту або представлення інтересів клієнтів.

ЧИМ КЕРУВАТИСЯ ОБИРАЮЧИ АДВОКАТА У КРИМІНАЛЬНІЙ СПРАВІ?

   Обираючи спеціаліста для захисту, потрібно перш за все звернути увагу на практичний досвід та  професійні якості адвоката: дізнатися про попередню участь адвоката у кримінальних процесах , також чи доступно та відкрито він пояснює вам специфічні моменти, ризики та наслідки. Варто не поспішати  вірити тим спеціалістам, які 100% гарантують вам вирішення справи на вашу користь, адже це не є тільки в компетенції адвоката і ,скоріше за все, з вами просто поспішають підписати угоду будь-якою ціною.

    Важливим фактором у кримінальному провадженні, є те, що  адвокат повинен дотримуватися принципів законності та мати специфічні психологічні якості: стресостійкість та самоконтроль, впевненість в собі та дипломатичність, навіть, вміння заспокоїти клієнта. Адже зухвала або агресивна поведінка адвоката може налаштувати працівників правоохоронних органів або представників потерпілого, в першу чергу, проти вас.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

    Вартість послуг адвоката у кримінальній справі залежить від витраченого часу на справу та кількість проведених дій (збір доказів, пошук та допит свідків, вивчення експертних висновків та ін.). Тому тільки звернувшись до адвокатського бюро Мельника Федора і, надавши наявні документи по справі або повідомивши деталі справи,  ми зможемо обговорити питання вартості послуг адвоката та зручну форму оплати.

З орієнтовним прайсом можна ознайомитись в розділі "ОПЛАТА".

    Наші адвокати мають репутацію доброчесних та кваліфікованих спеціалістів, як серед клієнтів, так і адвокатів, й співробітників правоохоронних органів.  

 

     Тож, якщо вам оголошено про підозру або вас викликають як свідка, заходять з обшуком, або проти вас вчинено протиправні дії, радимо якнайшвидше звернутись до адвоката і без його участі не надавати показів або свідчень.

bottom of page